Penzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice

Proslulé Babiččino údolí je národní kulturní památkou a tvoří romantickou kulisu Zahradního domu v České Skalici, jenž je jeho historickou součástí.

Krajina dlouhého, širokého údolí v České Skalici, protkaného sítí vodních kanálů a záhonů, doplněna řadou malebných stavení, dýchá nostalgickou atmosféru aristokratické vznešenosti, neoproštěné však ani od pokory a kouzla. Nebývalá harmoničnost propojení krajiny přírodní a kulturní, ozdobená aureolou příběhu Boženy Němcové, se hluboce vrývá do paměti každého hosta.

Ubytování:
Zahradní dům v České Skalici nabízí hostům ubytování v romantických dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a toaletou. V ceně ubytování je zahrnuta i bohatá snídaně.

Bílé apartmá Ludvík: Pokoj s manželským dvoulůžkem.

Vídeň I.: Pokoj vybavený ve stylu vídeňského baroka s manželským dvoulůžkem.

Vídeň II.: Pokoj Vybavený ve stylu vídeňského baroka s dvěma oddělenými lůžky.

Konference:
Pronájem exkluzivního Zahradního domu v České Skalici pro společenské a kulturní akce. Pro firmy či individuální osoby je možný pronájem celého přízemí Zahradního domu v Ratibořicích.

K dispozici je velký sál, přilehlé salonky, toalety a okolní romantické zahrady. Objekt je vhodný nejen pro pořádání konferencí, výjezdních zasedání či školení, ale i soukromých akcí.

Gastronomie:
Hosté Zahradního domu v České Skalici mají možnost využívat bohatých snídaní.

Dále si hosté mohou pochutnat na oblíbených dortech v útulné kavárně. Nabídka dortů je přizpůsobena i ročnímu období. V zimě hosté mohou vybírat z nabídky čokoládového nebo brusinkového dortu. V létě naopak převažují lehčí ovocné dorty.

Okolí:
V okolí Zahradního domu v České Skalici se nacházejí dvě nádherné zahrady, které vybízí k procházce nebo posezení a kochání se krásy zeleně.

Penzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice -  je k dispozici připojení na internetPenzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice -  je k dispozici letní terasaPenzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice - disponuje kavárnouPenzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice - přijímá kreditní karty VISAPenzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Česká Skalice Zahradní dům Ratibořice - na pokojích je telefonADRESA
Penzion Zahradní dům Ratibořice, Ratibořice 13
Česká Skalice 55203 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Pension-Ceska-Skalice-Ratiborice@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
Penzion Zahradní dům Ratibořice ubytování Česká Skalice Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: